top of page

Grupo de Suporte

Público·236 membros

Erzeni Laçi drejtpërdrejt 27 tetor 2023 Shiko online


KF Erzeni - Laci H2H. Head to head statistics and prediction, goals, past matches, actual form for Kategoria Superiore. Compare teams statistics.


Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 43 minuta më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live ... (Jetoni###) Tirana Laçi drejtpërdrejt live 3 tetor 2023 Egna 2 tet 2023 — Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skënderbeu –(LIVE SPORT@) Teuta Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë ... Ministria e Rinisë dhe Sporteve Tuniziane njoftoi arrestimin e presidentit të federatës së futbollit të vendit, Wadie Jary. Bëhet fjalë për një ankesë gjyqësore... Gjykata e Lartë në Spanjë konfirmoi lirimin e Xabi Alonsos nga akuzat për mashtrim tatimor. Ai ishte akuzuar për mashtrim tatimor pasi të drejtat... Pep Guardiola kërkon Jamal Musialën tek Manchester City. Pesë-herë fituesi i Premier League është vënë në gjurmët e yllit bavarez, siç raporton Sport Bild.... Angli Tammy Abraham mund të largohet nga Roma në rast se trajneri Jose Mourinho do t’u japë lamtumirën “verdhekuqve”. Sipas raportimeve të medieve italiane, trek... Before placing your bet, you may wish to consider the below facts: You will be happy to learn that these clubs are scheduled to play a future match together. KF Erzeni vs FK Laci Oddspedia TipAfter a thorough analysis of stats, recent form and H2H games between KF Erzeni and FK Laci, our Oddspedia algorithm has predicted the following outcome: KF Erzeni 1: 1 FK LaciMatch DetailsKF Erzeni - FK LaciAbissnet Superiore AlbaniaDate - 27/10/2023Starting time - 15:00 UTCVenue: -, -, -KF Erzeni vs FK Laci Best OddsIf you are interested in Abissnet Superiore Odds, you can check which bookie offers the best betting odds for the next matches from the competition - FK Kukesi - KF Vllaznia, KF Tirana - FK Dinamo Tirana. Tirana Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 23 tetor 202 4 ditë më parë — KF Laci vs Vllaznia Shkoder parashikimeve të shënuar H2H 2023[SPORTI-] Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt - Motociclismo. [SOT] Erzeni Vllaznia ... In combination with the highly possible rainfall, however, playing a 90 minute match could be quite the challenge for the teams. KF Laci, currently being on the 3rd position of the league, will have to prove that they're the better team in this match; which probably shouldn't be too hard, considering Erzeni Shijak is four positions behind. Important things to consider when betting include the stadium, the player roster and any substitutes. But also the weather can play an important role in the outcome of a match. Home | SuperSportItali Ish-sulmuesi i Milan, Antonio Cassano ka kritikuar së fundmi Rafael Leaon për paraqitjen në ndeshjen e Champions League ndaj Paris Saint-Germain, të cilën italianët... Premier League Merret vendimi përfundimtar për Sandro Tonalin. Mesfushori italian, pjesë e Newcastle në Premier League, luante baste sportive në kompani ilegale. 23-vjeçari pranoi përpara autoriteteve... Serie A Fitorja kundër Salzburgut, e 13-ta për Simone Inzaghin në Champions League në stolin e Inter, (Spalletti dhe Conte së bashku në tri vite siguruan... Itali Bota e futbollit në Itali vijon të jetë e tronditur nga skandali i basteve që ka përfshirë disa prej emrave më të njohur si... Futboll Supersfida e javës së nëntë të Super Leagues greke, AEK-PAOK që luhet më 30 tetor, të hënën, do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në... [SPORTI@@@] Tirana Erzeni 2022 22 shtator 2023 (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë[[transmetim===](((] LaçiKF Laçi (24/09/2012)27. Statistics and results KF Tirana vs Erzeni Shijak ... KF Erzeni vs FK Laci » Predictions, Odds, Live Scores & StreamsThese teams have met beforeat the Laci Stadium not too long ago on 27. 08. 2023. The match's result was a 3-3 draw. So, fans are hoping to find out which team is better after the next match. Because SHJ won every one of the past 3 matches, it's unlikely that KFL will win this time. If you take a look at the number of goals during the past 3 matches, you'll see that both teams managed a total of 5 goals each. So, it will be interesting to see if one of them takes the lead in the upcoming match. Forecasts predict it to be a warm day in Shijak with temperatures reaching a daily maximum of 22°C. Faith Group Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 Tirana Kukësi drejtpërdrejt fa [SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7[JETONI==] Tirana ... Erzeni vs KF Laci Drejtëpërdrejt Super league. Erzeni. vs. KF Laci. imgalt. Transmetim i drejtpërdrejtë. imgalt. Ndeshje e transmetuar drejtpërdrejtë. Drejtëpërdrejt. Përmbledhje nga ... “777Partners”, një kompani që zotëron klubin e Genoas, mësohet se është gati të zgjerojë “portofolin e saj të futbollit”. Përveç klubit kuqeblu, kompania amerikane... Jadon Sancho dhe Manchester United nuk kanë qenë kurrë kaq larg njëri-tjetrit. Sulmues anglez, në fakt, ka rreth dy muaj që është jashtë skuadrës... Manchester United më në fund ka gjetur qëndrueshmëri në prapavijë falë paraqitjeve të mira të mbrojtësve, si dhe të portierit Andrè Onana, i cili... [[Sporti***]!!] Egnatia Teuta Durrës drejtpërdrejt 1 tetor 2 30 sht 2023 — 20235 over percentage or probability The match will take place at the Stadiumi Laçi (Laç). (shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12 ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...

membros

bottom of page