top of page

Grupo de Suporte

Público·259 membros

Slaven Belupo Hajduk Split uživo 27 listopada 2023 Gledajte uživo

27.08.2022. Gledajte od 14:30 izravan prijenos utakmice 3. kola Prve HNL za juniore u kojem će u Koprivnici snage odmjeriti Slaven Belupo i Cibalia.

minuti, ni do tada svemogući Marković nije mogao ništa. Odličnu akciju odigrali su domaći nogometaši. Livaja je propustio loptu koja je išla prema Melnjaku i sjurio se prema kaznenom prostoru. Melnjak je to znao i uposlio svog kapetana koji je nakon prvog dodira poslao loptu u mrežu. No, VAR je ovoga puta bio na strani domaće momčadi i glavni sudac Zdenko Lovrić pokazao je na centar. U 70. (uživo prijenos>>) Slaven Belupo Hajduk Split uživo 27 listoHajduk Split rezultati i rasporedi - pratite Hajduk Split rezultate uživo, rezultate, rasporede i detalje meča na Livesport. com. U 63. minuti se Hajdukov kapetan izvukao na lijevu stranu, primio loptu od Sigura, ušao u kazneni prostor, a onda iznimno preciznim udarcem pogodio malu mrežu na suprotnoj strani. VIDEO Spektakl na Aldo Drosini: Palo osam golova, Erceg sve oduševio potezom No, pomoćni sudac je signalizirao da je Livaja bio u zaleđu. NK Slaven Belupo - HNK Hajduk Split live resultat, H2H og NK Slaven Belupo HNK Hajduk Split live-resultat (og video online direktesending) starter 27. okt. 2023 16:00 UTC tid på Gradski stadion Ivan Kušek Apaš... “Čeka nas teška utakmica. Svi znaju tko je Hajduk. Uvijek je veliki motiv igrati protiv takvih momčadi. Bit će pun stadion i ne vidim razlog zašto ne bismo pobijedili. Radili smo odlično ovog tjedna, imamo sedam bodova iz posljednje tri utakmice tako da smo spremni za sutra. Svjestan sam svog zadatka. Kao sva krila i napadači, moram težiti postizanju pogotka, no najbitnije je da kao momčad budemo pravi i ostvarimo rezultat”, rekao je Arber Hoxha, ofenzivni igrač Slaven Belupa. “U prošlom kolu nam je nedostajalo sreće u završnici i tu moramo biti konkretniji. Od dolaska trenera Ferenčine igramo dobar i ofenzivan nogomet i u svakoj utakmici idemo na pobjedu. Livaja je novu priliku za pogodak dobio u 38. minuti, kad je bio izvođač kaznenog udarca za koji su zaslužni Benrahou i Melnjak te Račić kojega je lopta pogodila u ruku. (uživo prijenos>>) Slaven Belupo Hajduk Split uživo 27 listo prije 14 sati — (uživo prijenos>>) Slaven Belupo Hajduk Split uživo 27 listopada 2023 Hajduk Split rezultati i rasporedi - pratite Hajduk Split rezultate ... minuti gosti su imali priliku smanjiti zaostatak. Ante Crnac je išao sam prema vrataru Hajduka, ali je Ivan Lučić zaustavio njegov udarac. U 89. minuti ponovno se zatresla mreža Koprivničana. Leon Dajaku je primio loptu na dvadesetak metara, naciljao i pogodio donji desni kut i tako nakon više od 600 dana prekinuo svoj golgeterski post. Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. (UŽIVO PRIJENOS! ) Rijeka Hajduk Split gledati prijenos 7 lis — Gdje gledati Rijeka - Hajduk, prijenos 29. Naime, u 15. minuti je Marko Livaja postigao pogodak, dokopavši se lopte između dvojice gostujućih obrambenih igrača, ali je pregledom snimke utvrđeno da je neposredno prije udarca povukao Antonija Boseca i tako došao do lopte. PROČITAJTE VIŠE: Ed Sheeran nastupa na zagrebačkom Hipodromu – ulaznice su dostupne od danas, četvrtka, 26. godine u 10 sati “Situacija nije tragična. Na treningu smo se bavili pitanjem kako postići gol. Mislim da vani trebaš postići dva gola. To je cilj za svaku utakmicu vani. Slaven Belupo je ekipa koja igra izvanredno pod novim trenerom Royem Ferenčinom. NOGOMET UŽIVO: Slaven Belupo dočekuje Hajduk u 13. prije 9 sati — Slaven Belupo i Hajduk igraju susret 13. kola Supersport HNL-a u petak, 27. Livajin udarac u lijevu stranu gola Marković je pročitao i obranio. FOTO Torcida izrazila podršku BBB-ima, ostatak stadiona zviždao Samo tri minute poslije Ivan Dolček je dobio idealnu loptu od Livaje u kaznenom prostoru, ali je njegov udarac s desetak metara iskosa Marković sjajno obranio. I početak drugog dijela prošao je u znaku gostujućeg vratara. Hajduk Split vs. Slaven Belupo | 🔴𝐔Ž𝐈𝐕𝐎 𝐏𝐑𝐈𝐉𝐄𝐍𝐎𝐒 UŽIVO PRIJENOS: https://star. livesportthrills. Bit će potrebno imati puno bolju realizaciju u odnosu na prethodne utakmice. A ako tako bude imamo se pravo nadati bodovima”, rekao je Roy Ferenčina, trener Slaven Belupa. Drugi je Hajduk koji ima 21, dok su treći i četvrti Dinamo i Gorica koji imaju po 19 bodova. Hajdukov protivnik Slaven Belupo je na osmom mjestu i ima 13 bodova. Što se tiče rezultata prošlog, 12. kola HNL-a, Hajduk je na Poljudu izgubio od Osijeka 0:2, a kojeg je, podsjetimo, premijerno predvodio novi trener Zoran Zekić. A taj je poraz Bijelih, čak četvrti u posljednih šest utakmica, presudio treneru Ivanu Leki. S druge strane, Slaven Belupo je gostovao u Zagrebu na Kranjčevićevoj kod Rudeša. Utakmica je završila 0:0, a zanimljivo je da je Rudeš tim remijem osvojio svoj drugi bod. VIDEO Hajduk nastavio pobjednički niz u HNL-u, Livaja s dva pogotka riješio FarmaceuteGalerija +2 Nogometaši Hajduka na rasprodanom su Poljudu pobijedili Slaven Belupo s 2:0 (0:0) u utakmici 4. kola HNL-a i tako zadržali maksimalan učinak u ovogodišnjem prvenstvu te izbili na čelo ljestvice. Najzaslužniji za pobjedu Hajduka bio je kapetan Marko Livaja koji se golovima u 55. Slaven Hajduk uživo prijenos 27 listopada 2023 24. tra 2022. prije 11 sati — 24. tra 2022. — 24sata.hr · PLUS+ News Show Sport Life&style Sci/Tech Viral Video NK Slaven Belupo - HNK Hajduk Split Live Score. Slaven Belupo vs Hajduk Split Live We are updating team formations and line-ups for Slaven Belupo vs Hajduk Split live in real time. Standings. No match found. H2H. Last 6, Slaven Belupo Win 0 ... Hajduk Live-Stream - Slaven Belupo Ovdje možete gledati utakmicu Hajduk vs Slaven Belupo https://www.youtube.com/watch?v=xnQXAf9unl4. i 64. minuti iskupio za neiskorišteni kazneni udarac u 38. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Leon Dajaku u 89. VIDEO Pogledajte kako je Livaja dva puta zatresao mrežu Slaven Belupa Splićani su sa devet bodova iz tri nastupa vodeći na ljestvici, ispred Osijeka sa sedam bodova te Rijeke i Varaždina koji imaju po šest bodova. U 47. minuti opet brani Livajin udarac, minutu poslije pokušao je Odjidja-Ofoe, ali i to je Marković "skinuo". U nastavku akcije Sahiti je odlično ubacio na peterac, ali je Livajin udarac bio neprecizan pa je lopta otišla preko grede. Konačno, u 54. Hajduk Split Hesgoal prijenos uživo rijeka Slaven Belupo · Slaven UŽIVO Varaždin – Gorica i Slaven... Slaven Koprivnica vs Hajduk Split Livescore and Live Video Slaven Koprivnica are playing Hajduk Split at the HNL of Croatia on October 27. The match will kick off 16:00 UTC. Slaven Koprivnica (also known as Belupo,... ▶️ Slaven Belupo vs Hajduk Split Live Stream & on TV, Prediction, H2HSporticos - Legal Sports StreamsFollow all of the action from the biggest football leagues in the world like La Liga, Serie A, the Bundesliga and Ligue 1 with Sporticos. Here you can find out the easiest, cheapest and most convenient way to watch football live streams of any match you’re interested in. We bring together all of the soccer streams out there on the internet and select the best options for you where you are. We also provide football predictions, standings, data and news from the world of sports broadcasting. UŽIVO: Hajduk - Slaven Belupo 2:1 26. lip 2020. — kolo HT Prve lige: HNK Hajduk Split – NK Slaven Belupo 2:1. Gradski stadion Poljud, Split. Suci: Mario Zebec, Jerko Crnčić, Mario Stolnik, Goran... Gorica ima pet bodova, a po četiri su osvojili Dinamo i Slaven Belupo. Lokomotiva i Istra 1961 imaju po dva boda, a bez bodova je Rudeš. Marković spašavo Farmaceute u prvom poluvremenu Hajduk je, očekivano, bio nadmoćan u dvoboju sa Slaven Belupom, a zašto su Bijeli ostali bez pogotka u prvom poluvremenu najzaslužniji je bio gostujući vratar Antun Marković i VAR soba. com/global. php Tune in for a thrilling UŽIVO PRIJENOS of HNL Nogomet! Hajduk Split on... Jako su agresivni, možda tranzicijski najbolja ekipa u ligi. Imaju najbolju duel igru po statistici. Ako na gostovanju nisi dobar u duelima nemaš preduvjete za dobiti utakmicu. Bitno je da Hajduk pobjeđuje, da budemo super stabilni i da rastemo”, rekao je Mislav Karoglan, trener Hajduka. Slaven Belupo će se predstaviti protiv Hajduka u svom najboljem svjetlu “Želim da se prezentiramo u najboljem mogućem izdanju i da nastavimo s pozitivnim rezultatima. UŽIVO: Slaven Belupo - Hajduk 2:1 11. kol 2019. — kolo HT Prve lige: NK Slaven Belupo Koprivnica – HNK Hajduk Split 2:1. Gradski stadion “Ivan Kušek Apaš”, Koprivnica. Suci: Marko Matoc, Bojan ... Slaven Hajduk prijenos 27 listopada 2023 Uživo - ayshra.com prije 14 sati — Slaven Belupo šesti je u prvenstvu s 37 bodova, imaju samo bod manje od Osijeka, Rijeke i Varaždina. ) za ekipu Hajduk Split. Osim rezultata za ...